Ověření vzdělání

Kontaktujte nás

Napište nám

Ozveme se Vám zpět

Nechte své zahraniční vzdělání uznat českou autoritou, abyste mohli pokračovat ve studiu v České republice!

Chcete studovat na české univerzitě? Poté budete muset předložit potvrzovací osvědčení o svém předchozím vzdělání v zahraničí, které se nazývá validace zahraničních studií a nostrifikace vysokoškolských diplomů, uznávání vzdělávacích dokumentů nebo v češtině “nostrifikace”.

Nostrifikace dokládá, že vaše předchozí studium se rovná srovnatelnému českému vzdělání a váš diplom je platný v České republice. Metodou nostrifikace se ověřuje i dosažené středoškolské vzdělání ve formě nostrikace středoškolského diplomu.

Nostrifikace středoškolského vzdělání pak probíhá podobně jako u vysokoškolského. V případě žádosti o tzv. modrou kartu je tento proces ověření vzdělání tzv. nostrifikace diplomu z Ukrajina či jiné země na vysokoškolské úrovni nezbytný.

Pokud se váš obor a předměty zásadně liší od těch v ČR připravte se na absolvování nostrifikační zkoušky. V rámci ní je třeba projít prozkoušením z předmětu, který nebyl na škole v zahraničí absolvován.

Podmínky a požadavky na nostrifikaci vzdělání se značně liší, tak proč nám nechat provést papírování? Řekneme vám, co potřebujete k prezentaci ve vaší situaci, přezkoumáním dokumentů, komunikací s vaším jménem v případě potřeby navíc, přípravou potvrzení o potvrzení nebo pozvánkou na ověřovací zkoušku.

Postup ověření vzdělání

  • Kontaktujte nás a odešlete online žádost
  • Pošlete nám všechny potřebné dokumenty k přezkoumání pro nostrifikaci vzdělání
  • Aplikaci zpracujeme pro vás
  • Získejte potvrzení o nostrifikaci nebo proveďte nostrifikační zkoušku

V případě, že vaše vzdělání nebude uznáno českou autoritou a chcete v ČR pracovat, pomůžeme s vyřízením zaměstnanecké karty či se zařazením do projektu – Režim Ukrajina.

Často kladené dotazy

Voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisici elit, sed eiusmod tempor incidunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquid commodi consequat. Quis aute iure reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla. Excepteur sint obcaecat cupiditat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim laborum.

Máte zájem o ověření vzdělání v ČR?

Zajistíme vše potřebné.

Kontaktujte nás.